Aktualności

Porażka z Gromem

• autor: ZniczOb, 2013-10-26 19:11

Grom Czacz - Znicz Obra 1:0 (0:0)

Zdziesiątkowany Znicz nie dał rady w wyjazdowym spotkaniu zespołowi z Czacza. Bramkę straciliśmy w 80 minucie po strzale głową pomocnika gospodarzy.

Mecz nie był porywającym widowiskiem. Na boisku dominowała walka, zwłaszcza w pierwszej połowie, zespoły nie stwarzały wielu sytuacji, zagrożenie głównie po stałych fragmentach, lecz i tutaj były kłopoty z ich wykorzystaniem. Do przerwy 0-0.

Po przerwie Znicz niestety nie poprawił swojej gry. Graliśmy niedokładnie, brakowało ostatniego podania, które otworzyłoby drogę do bramki. Jedyne zagrożenie pod bramką rywali stwarzaliśmy po rzutach wolnych. Grom przeważał i stworzył sobie kilka sytuacji, jednak obrona Znicza prezentowała się bardzo dobrze i wychodziła z opresji obronną ręka. Dwukrotnie bardzo dobrą interwencją popisał się Sławek Ratajczak, raz z linii bramkowej piłkę wybijał Jarek Terelak. W 80 minucie gospodarze dopięli swego i zdobyli zwycięskiego gola. Akcja prawą stroną i gola zdobywa strzałem głową pomocnik z Czacza. Znicz mógł jeszcze w końcówce wyrównać, lecz strzał głową Macieja Przymuszały okazał się niecelny. Przegrywamy po słabym meczu 1-0.

Za tydzień derbowe spotkanie z beniaminkiem z Kębłowa. Doping na pewno przyda się naszemu zespołowi dlatego już dziś zapraszamy wszystkich kibiców na niedzielny mecz. Decyzją Wydziału Gier i Ewidencji mecz z Dębem rozegramy o godzinie 11.00, a nie jak pierwotnie było w terminarzu o 13.00. KIBICUJ !!